РОЗКЛАД РОБОТИ


Розклад роботи студії

В будні дні працює садочок - група повного (8:00-19:00) та неповного дня (9:00-13:00). 
У вихідні дні в нашій студії проходять різні заняття для дітей віком від 0 року до 10 років. Ви можете вибрати зручний для вас графік відвідування занять, залежно від готовності Вашої дитини та Ваших бажань:

Кулінарна школа - середа 10:00, субота 10:45, тривалість - 1 година приблизно. Тимчасово, з уваги на перебої з електропостачанням, проводяться заняття без використання електроприладів. 
Розвиваючі заняття «Разом з мамою» для малюків від 1 року - субота 9:30 - 10:45. 
Підготовка до школи - з понеділка по п'ятницю, час узгоджується в залежногсті від ваших побажань та вільного часу педагогів. 
Творчі майстерні (ліплення, шиття, вироби з паперу, флористика та багато іншого) проводяться поки що тільки в межах групи повного дня. 
Попередній запис – обов'язковий. Звертайтесь за телефоном +38 (073) 302-65-99.

Кулінарна школа

Дитяча студія Монтевіль запрошує дітей на кулінарну школу. На наших уроках кулінари-початківці дізнаються секрети приготування улюблених страв. Діти із захопленням ріжуть, ліплять, натирають, перемішують, збивають, прикрашають, а також дегустують власні шедеври. Діти не тільки одержують величезне задоволення від процесу, а й формують навички дрібної моторики, а також поповнюють свій словниковий запас. Після кожного заняття діти приносять додому свої шедеври мистецтва, щоб порадувати батьків своїми досягненнями та вміннями.

Кулінарні майстер класи – відмінне проведення часу, яке несе фантастичну користь для вашої дитини!

Підготовка до школи

Під керівництвом досвідчених педагогів та за допомогою цікавих матеріалів діти отримують усі необхідні знання для успішного початку шкільного життя. Педагоги приділяють багато уваги для формування у дітей мотивації та соціально-психологічної готовності до процесу навчання. Заняття спрямовані на розвиток у дитини пізнавальних процесів, а також процесів аналізу, синтезу, узагальнення, порівняння та класифікації. Процес навчання відбувається українською мовою, а якщо дитина не володіє українською, тоді педагог перекладає для дитини, тобто навчання відбувається двома мовами. 

Заняття проводяться індивідуально для досягнення найкращих результатів. 

Розвиваючі заняття "Мама і малюк"

Заняття в нашій студії це чудова можливість провести час з дитиною з користю та задоволенням. Під керівництвом уважного і досвідченого педагога, діти займаються в класі з Монтессорі-матеріалами, що розвивають, готують прості, але дуже цікаві вироби, які залишаються на згадку у вашій сімейній колекції. Творчі заняття стимулюють сенсорний розвиток дитини, розвиток дрібної моторики, збільшують словниковий запас. Також батьки отримують підказки чим займатися з дитиною вдома, що саме може розвивати та цікавити дитину певного віку, як допомогти впоратися з дисципліною та істериками тощо. 

Більш детальну інформацію щодо найближчих майстер класів вихідного дня, вартості, садочку можна дізнатися за телефоном (073) 302 65 99.

Попередній запис – обов'язковий.